Balon czarny

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PartyDeco
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 1 - 2 dni roboczych
  • szt.
  • Cena katalogowa: 0,80 zł
  • Rabat: -0,24 zł
  • 0,56 zł

* 1 sztuka

* 29 cm średnica

* do napełnienia powietrzem lub helem

 

Chyba nie ma imprezy, która mogłaby się odbyć bez balonów. Są one niemal zawsze obecne na urodzinach dzieci, jak i dorosłych. Często też pojawiają się na przyjęciach sylwestrowych, ale też walentynkowych, andrzejkach, na obchodach Dnia Dziecka i wielu innych. Zdecydowana większość z nich jest kolorowa. Wśród wszystkich jednak wyróżnia się jedna barwa, dzięki czemu balony tworzą wyjątkową oprawę dla danej okazji. Czerń to kolor, który kojarzy się z luksusem, stąd też takie ozdoby najlepiej sprawdzają się na przyjęciach osób dorosłych i dorastających.

Teraz znajdziesz je też w naszej ofercie. Są one lateksowe, dzięki czemu charakteryzują się dużą wytrzymałością. Ich ścianki są dość grube, co również przekłada się na intensywność koloru, a tym samym – efekt ozdobny. Świetnie nadają się na imprezy wewnątrz budynku, jak i plenerowe. Dodatkowo w naszym sklepie otrzymasz je w rewelacyjnie niskich cenach!

Czarne balony - na jaką okazję?

Czerń kojarzy się z różnymi cechami, w tym luksusem, dorosłością, ale też wykwintnością. Idealnie komponuje się z innymi barwami. Dzięki temu łatwo połączysz te balony z pozostałymi, kolorowymi, dekorując salę na przyjęcie dla dzieci. Okazji do ich wykorzystania jest naprawdę wiele – chcesz przygotować Halloween z prawdziwego zdarzenia? Postaw na dekoracje, w tym balony, które są czarne! A może urządzasz bal karnawałowy? Dołóż do nich te, które są złote – będą świetnie kontrastować, tworząc iście zabawowy klimat!

To też idealny pomysł na urodziny, na przykład 18-tkę, jak i każde kolejne. Oferowane w naszym sklepie czarne balony urodzinowe z pewnością pomogą Ci przygotować niespodziankę dla najbliższej osoby. Ostatecznie możesz je również wykorzystać do urządzenia wnętrza na takie party, jak wieczory panieńskie czy kawalerskie lub spotkania integracyjne.